Kesişen Yollar Paneli

Sayın Ziyaretçiler,
Kesişen Yollar'da hesaplamalı tasarımla dolu bir gün geçirdik. Sunum esnasında bazı aksaklıklar yaşadık :) sizlerin de desteğiyle eğlenceli, ilgi çekici ve interaktif bir sunum ve paneli geride bıraktık.
Bu buluşma bir ilk ama son olmayacaktır. Rhinoceros'un ne kadar kapsamlı ,kolay ve entegre edilebilen kullanıcı dostu bir yazılım olduğunu bütün Türkiye'ye göstermek ve kanıtlamak için bizler elimizden gelen her türlü gayreti göstermekte kararlıyız. Fakat sadece bizim göstereceğimiz çaba yeterli olmayacaktır. Bu nedenle sizlerden Rhino konusundaki bilgi ve tecrübelerinizi her türlü platformda paylaşarak, Rhino’nun paylaşımcı kültürünü yaymanızı ve ortak bir payda altında hareket etmenizi bekliyoruz .
Bu bağlamda düzenleyeceğiniz etkinlikler için her türlü desteği vermeye hazırız. Dile getireceğiniz bütün eleştiri, yapıcı fikir ve temennilerinizi hem distribütör firma olarak biz Rhinoceros Türkiye hem de Rhinoceros Mcneel ile en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağız.
Bilgisayarlı Tasarım etkinlik serisinin ilki olan "Hesaplamalı Tasarım Girişimi Konferansına" katılımınız, değerli deneyim ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Önümüzdeki etkinliklerde tekrar birlikte olmak dileğiyle.