Rhino 3D Türkiye

2007 yılında Piramit Teknik Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde başladığımız CAD/CAM alanındaki faaliyetlerimizi 2013 yılından itibaren yine bir Piramit Teknik Malzeme kuruluşu olan Rhino Türkiye adı altında sürdürüyoruz.

Rhino Türkiye olarak;

Robert McNeel & Associates’in Türkiye’deki tek distribütörü olarak; Rhinoceros 3D, Flamingo, Penguin, Bongo ve tüm diğer ürünlerini,

Asuni CAD’in Rhino için geliştirdiği VisualARQ yazılımını,

Gemvision firmasının Rhino temelinde yeni arayüz ve takı tasarımcılar için özelleştirilmiş komutlarla geliştirdiği Matrix programını,

Hayal edilenin tasarlandıktan sonra üretilmesi amacıyla EnvisionTECH ve ASIGA firmalarınınürettiği prototipleme (3 boyutlu yazdırma) cihazlarını satmaktayız.

Firma olarak, hedefimiz Türkiye’ye yenilikleri getirmek ve her sektörden son kullanıcının Dijital Dünya’ya adım atmasına ön ayak olmaktır. Bu anlamda öğrenci veya profesyonel ayırt etmeksizin olabildiğince çok kişiye ulaşarak yenilikçi düşünceyi ve tasarlama yeteneğini açığa çıkartmak en önemli misyonumuzdur.

Her yeni dönemde, yeni etkinlikler, kullanıcı toplantıları ve konferanslar, tanıtımlar ve eğitimlerle etkinliğimizi arttırmaya devam edeceğiz. Güncel haberlere ve bilgilere ulaşmak için gerek Facebook Sayfamız gerek diğer sosyal medya profillerimiz üzerinden ve www.rhinoturkiye.com adresinden bizimle iletişime geçebilir ya da info@rhinoturkiye.com adresinden soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji dolu yarınlara birlikte adım atmak dileğiyle.

Rhinoceros Türkiye Ekibi

Menu